Movies
Ratings
1020
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5