Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5