Titles you rated
Set Me FreeRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5