Titles you rated
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5