Titles you rated
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5