Titles you rated
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5- Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0