Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5