Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0- In the FleshRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.0