Titles you rated
UpRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0