Titles you rated
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0