Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Art of the StealRated ★ 1.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.5
CargoRated ★ 4.5
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 3.0