Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
ToysRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
SputnikRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 4.5
Psychic KusuoRated ★ 2.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0