Series
Ratings
90
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
- すいかRated ★ 5.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 2.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 2.0