Titles you rated
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.5
The Sound of MagicRated ★ 4.0- On the Way to the GynecologistRated ★ 1.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Come and Hug MeRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5