Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0