Titles you rated
The KillersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 4.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
My LoveRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0