Series
Ratings
13
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 곤충 밀리미터의 세계Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5