Titles you rated
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Struck by LightningRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
The Harvey GirlsRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0