Titles you rated
StokerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 3.0