Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Atlanta Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5