Movies
Ratings
74
Me Before YouRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0