Movies
Ratings
530
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Summer CampRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0