Movies
Ratings
84
PredestinationRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
JobsRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0