Titles you rated
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5- VikingsRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0