Titles you rated
CallRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0