Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0- The Haunted House ProjectRated ★ 2.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
OculusRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0