Movies
Ratings
658
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5
The ClimbersRated ★ 0.5
Don't ClickRated ★ 0.5
Unfriended: Dark WebRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
The Long Kiss GoodnightRated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 2.5
Saw VIRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 2.5
Saw IIIRated ★ 2.5
PenelopeRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5