Series
Ratings
19
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 1.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0