Titles you rated
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
The Tale of DespereauxRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
TurboRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0