Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
LavaRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0