Movies
Ratings
714
The PhoneRated ★ 1.0
The Sheriff In TownRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 0.5
The VillainessRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 1.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 1.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 0.5
FluRated ★ 1.0
My Annoying BrotherRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 1.5