Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Meet the SpartansRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0