Series
Ratings
25
Worlds WithinRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5