Titles you rated
WantedRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5