Movies
Ratings
566
Ted 2Rated ★ 3.5
2012: Ice AgeRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0
Draft DayRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
BIGBANG MADERated ★ 3.5
The Man Who Invented ChristmasRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5