Titles you rated
- Fighter In The WindRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 2.5