Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0