Titles you rated
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5