Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
KillersRated ★ 4.0
Scream 4Rated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0
SignsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
NextRated ★ 5.0