Titles you rated
1st KissRated ★ 3.5
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Wicked Little LettersRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 2.5
RiseRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0