Titles you rated
Sex EducationRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
The MagiciansRated ★ 3.5
Carnival Row Season 1Rated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5