Titles you rated
WestworldRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 0.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
MistyRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 0.5
Movie RoomRated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 0.5