Titles you rated
GravityRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0