Titles you rated
The RecruitRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Stake LandRated ★ 4.0