Movies
Ratings
845
LobbyRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0