Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5