Movies
Ratings
456
WhiplashRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Body SnatchersRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 4.0