Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 5.0
BeanRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0