Movies
Ratings
134
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
FameRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5