Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5